עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

לופטלייטר – מדליק הפחמים הביתי המושלם

22/12/2018 - 17:05 
 
 

אני שונא יוניטסקרים. אם זה עושה רק דבר אחד במטבח, אני מעדיף להסתדר בלעדיו, במיוחד אם השם שלו מראש מכיל שם פעולה ומוצר בודד. לא צריך "מקלף-אבוקדו", ולא "מגלען-דובדבנים". אין לי הרבה צעצועים במטבח ואני לא נוהג גם להוסיף כאלה, ואני מספר את כל זה כדי להדגיש כמה מאמץ זה דרש ממני כדי ללכת ולקנות "מדליק-פחמים".

מצד שני, אני ממש אוהב מאוד להשתמש בפחמים. כן, זה עבודה, הרבה יותר מאשר להשתמש במנגל גז אבל מבחינתי – אם כבר עושים על האש כמה שעות – שיהיה פחמים בסיפור. אם הייתי רוצה לעשות משהו מהיר הייתי עושה את זה על מחבת בכל מקרה. בנסיון שלי להקל על עבודת הדלקת ותחזוקת הפחמים יצאתי למסע חיפוש שבסופו יצאתי עם מסקנה חד משמעית – אם אתם יכולים לחיות עם החסרון הכי גדול של הלופטלייטר, זה מדליק הפחמים הכי טוב שאפשר להעלות על הדעת.

מה זה לופטרלייטר

אין לי מושג למה קראו לו ככה ולא מצאו לו שם קצר וקליט יותר. אני כן יכול להעיד על המוצר עצמו – מדובר בעצם בפן ממש עוצמתי שהראש שלו מתלהט מאוד. מתלהט כל כך שהפן הזה מדליק את הפחמים לבד ללא שום סיוע חיצוני נוסף. ללא מקור אש, ללא צורך ברוח או כל עזר אחר, הלופטלייטר ידליק את הפחמים שלכם, אפילו אם הן רטובות(!).לופטלייטר – מדליק הפחמים הביתי המושלם

 

החסרון היחיד שלו, והוא יכול בהחלט להיות דיל ברייקר עבור רבים, הוא שהלופטלייטר חייב להיות מחובר לשקע חשמלי. שום סוללה לא תספיק לגוזל ההספק הזה ולכן, אם אתם עושים את מירב הבישול שלכם בחצר או במרפסת איפה שיש שקע, זה לא בעיה. אם אתם בעיקר עובדים בחוץ – הלופטלייטר לא בשבילכם.

איך זה עובד?

מחברים לחשמל, מצמידים את ראש הלופטלייטר לפחמים ומדליקים. אחרי כמה שניות יתחילו לצאת גיצים מהפחם, אז יש להרחיק את הראש של הלופטלייטר ולהמשיך לכוון לאזור שהתחמם כבר עד שהפחמים דלוקות וחמות מספיק, מנסיוני 2-3 דקות מספיקות.

הייתרון שלו על פני מדליקים חשמליים אחרים הוא שאם חלילה פתאום באמצע השימוש בפחמים הם נכבו, או נחלשו, אפשר לכוון עליהם את הלופטלייטר ולהלהיט אותן מחדש בלי לפרק את המנגל או אפילו להרים את הרשת. שימושי מאוד במקרים מסויימים.לופטלייטר – מדליק הפחמים הביתי המושלם

 

כבונוס – בתוך הלופטלייטר קיימת ידית שיכולה לשמש כפותחן בירה – כנראה יהיה הפותחן הכי יקר שלכם בבית.

לסיכום – מוצר מומלץ מאוד, לדעתי המדליק האופטימלי. הזמנתי מאמזון גרמניה לפני כשנתיים, אז ההמלצה שלי עליו מבוססת על נסיון רב ולאורך זמן רב.

לרכישה מאמזון.לופטלייטר – מדליק הפחמים הביתי המושלם

 


לדיון בנושא: לופטלייטר – מדליק הפחמים הביתי המושלם

תגיות


דרגת קושי: 1
דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על בשיתוף עם HTHome


המאמר הפופולרי ביותר בתחום בשיתוף עם HTHome:
מטען USB לקיר של חברת וויסבורד
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht