תוכן ענינים
 1. ריהוט גן מומלץ אלומיניום, פלסטיק, ראטן או מעץ – מה עדיף?
 2. ריהוט גן מאלומיניום
 3. יתרונות ריהוט גן מאלומיניום
 4. חסרונות ריהוט גן מאלומיניום
 5. ריהוט גן מעץ
 6. יתרונות ריהוט גן מעץ
 7. חסרונות ריהוט גן מעץ
 8. ריהוט גן מראטן
 9. יתרונות ריהוט גן מראטן
 10. חסרונות ריהוט גן מראטן
 11. ומה הבחירה שלכם?

ריהוט גן מומלץ: אלומיניום, פלסטיק, ראטן או מעץ – מה עדיף?

11 בינואר 2022 | זמן קריאה 1:53 דקות | מאת צוות HTHOME
ריהוט גן מומלץ: אלומיניום, פלסטיק, ראטן או מעץ – מה עדיף?

אוהבים להתרווח במרפסת או בחצר הבית? זה הזמן לרכוש ריהוט גן איכותי שיעצים את השהייה שלכם בחוץ. אבל באיזה ריהוט גינה כדאי לבחור? ישנם סוגים רבים של חומרים מהם עשויים הרהיטים, ביניהם אפשר למצוא ריהוט גן מאלומיניום, ריהוט גן מעץ או ריהוט גן מראטן. איך נדע איזה ריהוט גן מומלץ לנו? אז אם אתם מחפשים ריהוט גן למרפסת או לחצר הבית שלכם ולא יודעים במה לבחור, אנחנו נעשה לכם קצת סדר.

ריהוט גן מאלומיניום

אם אתם מחפשים ריהוט גן עמיד ובטווח מחירים נוח ואף נמוך, ריהוט גן מאלומיניום בהחלט יכולים להתאים לכם. מדובר במתכת שהינה חומר גלם עמיד ביותר. אם כבר ריהוט גינה ממתכת, כדאי שהיא תהיה אלומיניום.

יתרונות ריהוט גן מאלומיניום:

חסרונות ריהוט גן מאלומיניום:

ריהוט גן מעץ

אם אתם חובבים את המראה הכפרי, בחרו בריהוט גן מעץ. כאשר אתם ניגשים לחנות על מנת לבחור את הריהוט וודאו כי הם עשויים עץ עמיד, בעיקר מפני תנאי מזג האוויר. את רהיטי העץ כדאי לתחזק ברמה שנתית על מנת לשמור על אורך חייהם.

יתרונות ריהוט גן מעץ:

חסרונות ריהוט גן מעץ:

ריהוט גן מראטן

מדובר בחומר מבוקש מאוד, שהינו סיבים סינטטיים שאינם עמידים בפני קרני השמש. הראטן מבוקש מאחר והישראלים אוהבים את סגנון העיצוב שלו.

יתרונות ריהוט גן מראטן:

חסרונות ריהוט גן מראטן:

ומה הבחירה שלכם?

אחרי שעזרנו לכם להבין מהם היתרונות ומהם החסרונות של חומרי הגלם השונים: אלומיניום, עץ וראטן, באיזה ריהוט גן תבחרו? שימו לב לכיווני המרפסת או הגינה שלכם, האם יש שמש או צל? האם אתם יכולים להבטיח תחזוקה שוטפת של הריהוט או שאולי תעדיפו ריהוט שאינו מצריך תחזוקה מיוחדת? לאחר שתענו על שאלות אלה ועוד, תדעו מה הבחירה הנכונה עבורכם.