תוכן ענינים
  1. הכירו כלים סניטריים בזול אונליין שלא כדאי לפספס
  2. מקלחונים
  3. מקלחון בזול 2022
  4. ברזים
  5. ברז במחיר זול 2022
  6. כיורים
  7. כיור זול 2022
  8. כלים סניטריים יוקרתיים
  9. כלים סניטריים מומלצים

הכירו כלים סניטריים בזול אונליין שלא כדאי לפספס

הכירו כלים סניטריים בזול אונליין שלא כדאי לפספס

משפצים את הבית? בונים בית חדש? הגיע הרגע שבו אתם צריכים לבחור כלים סניטריים לבית. יש חנויות רבות המתמחות בתחום, אך בשנים האחרונות אפשר לרכוש גם כלים סניטריים אונליין, ואפילו במחירים סבירים. יש אנשים שמהחשש לקבל סחורה לא איכותית ואף פגומה יעדיפו לרכוש כלים סניטריים במחירים גבוהים מדי, אך אפשר למצוא מוצרים טובים ואיכותיים במחירים טובים. ניתן לרכוש אונליין מגוון רחב של מוצרים, כגון כלים סניטריים למקלחת, כלי סניטריים לאמבטיה, כלים סניטריים זולים ויוקרתיים. הנה מספר מוצרים שתוכלו לרכוש אונליין במחיר משתלם.

מקלחונים

באתרים השונים יש מגוון רחב של סוגי מקלחונים, גדלים וצורות שונות, ובשלל מחירים. הקפידו לרכוש מאתר שבו מופיע כלם המפרט של המקלחון, המידות המדוייקות שלו ומידע חשוב נוסף. הנה מספר סוגי מקלחונים:

מקלחון בזול 2022:

מקלחון הזזה פינתי מרובע
שתי דפנות קבועות ושתי דלתות הזזה הנעות בתוך המסילה
- 2 שנות אחריות
- כולל הובלה והתקנה
₪855
ש ד י ברזים וקרמיקה

ברזים

בלא מעט אזורים בבית יש ברזים, ולכל אזור ברזים ייעודיים המתאימים לשימוש ספציפי. גם ברזים תוכלו למצוא בשפע באתרי האונליין השונים ולרכוש במחירים זולים ביותר. מספר סוגי ברזים שתוכלו לרכוש אונליין:

ברז במחיר זול 2022:

ברז פרח קצר מסתובב 0265803 ZM
ברז לאמבטיה פרח בינוני פיה מסתובבת מסדרה יוקרתית
₪129
KOSKO

כיורים

איזה כיור אתם מעדיפים? חרס? נירוסטה? שחור? לבן? יש כל כך הרבה דגמים וסגנונות, ואתם רק צריכים לבחור. גם במקרה של כיורים, תוכלו לרכוש אונליין ולהנות ממחיר משתלם במיוחד. אילו סוגי כיורים תמצאו אונליין?

כיור זול 2022:

כיור רחצה סביון 40 ס"מ לבן SEBACH
כיור רחצה סביון 40 ס"מ
רוחב- 38 ס"מ
עומק- 31 ס"מ
צבע – לבן
₪134
מאיר המהיר

כלים סניטריים יוקרתיים

אם אתם אוהבים לחזור הביתה אחרי יום עבודה מעייף, להתנתק מהכל ופשוט להירגע? מה יותר טוב מלמלא אמבטיה מפנקת או להיכנס למקלחון מרווח עם זרמים נעימים שמשכיחים מאיתנו את כל תלאות היום. לשם כך יש חנויות ייחודיות לכלים סניטריים יוקרתיים בהם תוכלו למצוא מבחר מוצרים איכותיים בסגנון עיצוב יוקרתי ומוקפד, עשויים מהחומרים האיכותיים ביותר. גם כלים סניטריים יוקרתיים תוכלו למצוא אונליין, רק חשוב לציין כי המחירים יהיו גבוהים בהתאם.

כלים סניטריים מומלצים

אז רגע לפני שאתם מתחילים לקנות, על מנת לבחור את הכלים הסניטריים שהכי מתאימים לבית שלכם, עליכם לבדוק מספר דברים: