עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

לקראת הקיץ: תדיראן מחברת את המזגנים שלכם לענן

26/06/2017 - 07:00 
 
 

תדיראן הציגה הבוקר את מערכת 'תדיראן Connect' אשר מורכבת ממודול תקשורת, הנמצא בתוך המזגן ומחבר אותו לענן, שרת מחשב מרכזי ברשת, אפליקציה לסמארטפונים ומערכת שליטה ובקרה מרכזית במוקד השירות.

לדברי החברה, מערכת 'תדיראן Connect' היא הראשונה בישראל המאפשרת תקשורת רב-כיוונית בין המזגן לבין המשתמש ומוקד השירות, כך שאנשי השירות של תדיראן יכולים לנטר אונליין את פעולת המזגן, ליצור קשר עם הלקוח במקרה הצורך, לעדכן אותו לגבי תקלה, לסייע לו בפתרונה מרחוק או לתאם לו ביקור טכנאי לצורך פתרונה תוך 24 שעות.

מודול התקשורת אשר כבר מוטמע בכל המזגנים של החברה, יאפשר לתכנת הפעלה וכיבוי מראש של המזגנים, לשלוט על מספר מזגנים בו זמנית, לנהל קבוצות של מזגנים ואף לבצע כיבוי אוטומטי של המזגן כשיוצאים מהבית. בנוסף, המערכת שולחת למשתמש באמצעות האפליקציה התראות על הצורך בניקוי פילטר, חיווי על תקלות ועוד.

השליטה על המזגנים תיעשה בין השאר על ידי אפליקציה תומכת מכשירי אנדרואיד ו-IOS בעלת ממשק הפעלה ידידותי לשימוש, המאפשרת שליטה מלאה על המזגן מכל מקום ובכל זמן:  הדלקה וכיבוי, כיוון טמפרטורה, בחירת מהירות מפוח, שינוי מצב עבודה ועוד.  בנוסף, באמצעות האפליקציה ניתן ליצור קשר ישיר עם מוקד השירות בלחיצת כפתור.

מודול התקשורת מוטמע כאמור בכל המזגנים החדשים של החברה. מי שיש לו מזגן ישן יותר, יוכל לרכוש את מערכת השליטה בנפרד ולהוסיף אותה למזגנים קיימים בעלות של 390 ₪ כולל מע"מ והתקנה על ידי שירות תדיראן.

משה ממרוד, מנכ"ל ובעלים של קבוצת תדיראן אמר: "השקת מערכת תדיראן Connect היא נדבך נוסף במובילות ובחדשנות אותה חרטנו על דגלנו. המוטו של הקבוצה הוא 'בית של טכנולוגיה' ומשמעו שתדיראן מתחייבת להביא לצרכן הישראלי את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק מתוך רצון לייצר לו ערך ולשפר את איכות החיים שלו. אנו נמשיך לנצל את הידע והניסיון רב השנים שלנו בתחום מיזוג האוויר על מנת להשיק מוצרים נוספים בהמשך השנה".

 תמונות מסך מהאפליקציה:

לקראת הקיץ: תדיראן מחברת את המזגנים שלכם לענן

לקראת הקיץ: תדיראן מחברת את המזגנים שלכם לענן

לקראת הקיץ: תדיראן מחברת את המזגנים שלכם לענן

לקראת הקיץ: תדיראן מחברת את המזגנים שלכם לענן

לקראת הקיץ: תדיראן מחברת את המזגנים שלכם לענן


לדיון בנושא: לקראת הקיץ: תדיראן מחברת את המזגנים שלכם לענן

עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על בשיתוף עם HTHome


המאמר הפופולרי ביותר בתחום בשיתוף עם HTHome:
מטען USB לקיר של חברת וויסבורד
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht