עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

ממתג HDMI מתוצרת ICY BOX - IB-HD141

28/08/2008 - 07:00


הקדמה | המאמר המלא | עמוד הבא: התקנה ושימוש שוטף >

 
 
 

רובכם וודאי מכירים את התחושה של רכישת ציוד אלקטרוני חדיש ואיכותי. האמת, אין כמו לעמוד בראש פירמידת ההתקנים והחיבורים החדשים שאנחנו רוכשים ומשדרגים ברבות השנים, ועבור חלקנו ברבות הימים. הבעיה הגדולה מתחילה, כאשר עבור רוב האנשים, שידרוג אינו מעשה יומיומי ומדובר בהחלט בהוצאות לא מבוטלות מבחינה כספית.

אני משוכנע שרבים מכם מכירים את התסכול של לאחר הרכישה, כשפתאום מתברר לכם שחסר לכם רק עוד חיבור וידאו אחד על מנת להשלים את התמונה או עוד איזה חיבור אופטי מתאים. הדבר הנפוץ והשגור כיום הינו חיבור HDMI נוסף, כן כן, מדובר בעוד מצרך נדיר וחיוני ביותר, בעיקר בעבור אלו שכן רודפים אחרי הזנב במאמץ מתמיד לשדרג ולנסות להדביק את הטכנולוגיה לפחות עד כמה שאפשר.

אם כן, מעבר למרוץ המתמיד ישנם כמה חברות מוכרות וחלקן פחות שכן מוכנות לבוא לקראת הלקוחות שרוצים לשדרג אולם לא ילכו עד הסוף, משמע, עבור אותם אנשים שכן מוכנים לבצע שדרוג אולם שיהיה קל, מהיר לביצוע, ייתן תמורה גבוהה והכי חשוב - יהיה זול.

אם אתם עונים לתיאור לעיל, הגעתם למקום הנכון והיום נעסוק בממתג HDMI של חברת Icy Box שינסה לתת לנו את הטוב מכול העולמות.

סקירה כללית

המוצר הגיעה באריזת קרטון קלילה ופשוטה. יש לציין כי המשקל היה כה זעום, עד שחשבתי שאולי מישהו קודם חגג על המוצר ושכח להחזירו לאריזה, כמובן שזה לא המקרה ולאחר פתיחה התגלה הממתג במלוא הדרו. שימו לב, כי לנושא המשקל יש אלמנט חשוב שכן אנחנו עוד נחזור אליו.

הממתג הגיע בצבע שחור מבריק יחד עם ספק כוח חיצוני, קטן וקומפקטי וכמובן יחד עם שלט דקיק המוכנה בשפה המקצועית שלט Credit Card, שכן גודלו ומשקלו בהחלט מעידים על הכינוי המתאים.

השלט החביב

כמו שציינתי, גודלו של השלט בהחלט קסם לליבי ועיני גם יחד, הוא מרגיש קטן ועושה בדיוק כל מה שמצפים ממנו, מדליק, מכבה ושולט על מיתוג נכון ופשוט (בצורת צלב ממסופר), בהחלט אינטואיטיבי ומספק את הסחורה.


הקדמה המאמר המלא עמוד הבא: התקנה ושימוש שוטף >


נושאים מקושרים

4K ו-UHD
4K ו-UHD
וידאו
וידאודרגת קושי: 1
דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0
(2) הצבעות

בהקשר זה

 עוד על שליטה ובקרה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום שליטה ובקרה:
Harmony 1100 - השלט לאנשים שלא אוהבים שלטים
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht