מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

ארד גו פרוייקטים -טיפול בתיקונים של לקוחות שעדיין באחריות + יישור קו

עמוד 1 מתוך 2
עבור לעמוד  1  |  2  |  הבא 
   פורומים > HT Home > רובוטים ביתיים
מחבר הודעה
Iclebo
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Aug 27, 2013
הבעות תודה: 138
מספר הודעות: 380

#1  נשלח: א' 11/08/2019 15:02
ארד גו פרוייקטים -טיפול בתיקונים של לקוחות שעדיין באחריות + יישור קו

שלום לכל חבריי הפורום.

חלף המון זמן מאז שכתבתי כאן. היות וקיבלתי כאן במשך השנים במה מכובדת לכתוב כל אשר עולה על רוחי, יהיה זה לא ראוי שפשוט איעלם בלי הסבר. מי שרוצה יכול לדלג על מילות הפרידה ולהגיע ישר לתיאור על התנהלות הדברים מעכשיו בכל הנוגע להתחיבויותיה של ארד גו.
לפני כשנה החלטתי לפרוש מפעילות הרובוטים בארד גו ובכך למעשה לסיים את פעילותה של ארד גו בתחום. כבר זמן רב שלא הייתי One man show בארד גו. ובכל זאת, היה צפוי שעם פרישתי ארד גו לא תהיה מעוניינת להמשיך בפעילות.
כמה גורמים חברו להם יחדיו והפכו את ההתנהלות בארד גו למורכבת מאוד:

• עייפות הבעלים של ארד גו מהתחום.
  • פאסיביות של יצרנית ICLEBO והעדר דגמים חדשים שלה.
  • כישלון רובוט השטיפה Legee668 של הובוט
  • כניסת הרובוטים של שיאומי לשוק
  • תופעת ה Afiliated marketing ורגולציות בלתי נסבלות שלא חלות על יבוא פרטי אך מחייבות יבואנים.
  • עייפות שלי מתופעת השיימינג - בין אם היא היתה "מוצדקת" ובין אם סתם השמצות.

על כן לפני כשנה יזמתי מהלך של מכירת כל המותגים של ארד גו לצד ג' והפסקת פעילותה של ארד גו כייבואנית וכמשווקת. זה מהלך שאף פעם לא נעים אבל לא היתה ברירה אחרת.
ארד גו לוקחת אחריות מלאה על רובוטים שמכרה ושעדיין נמצאים בתקופת האחריות. כמו כן,לקוחות אשר קיימת התחייבות של ארד גו כלפיהם יקבלו פיתרון מלא.
לשם כך, ארד גו ממשיכה להפעיל ולממן מעבדה לתיקון רובוטים שעדיין באחריות. בקרוב המעבדה תחדש את מלאי חלקי החילוף שלה על מנת שתוכל להענק שירות ראוי ללקוחותיה. ידוע לנו שלא מעט לקוחות לא יכלו לקנות חלקי חילוף, לא ידעו כיצד לממש אחריות, איך להתקשר למעבדה ועוד. מתנצלים.
ההחלטה של ארד גו ברורה - לא להשאיר לקוח אחד עם עניין לא פתור. עם חלק מהלקוחות אני בקשר ישיר אך ייתכנו מקרים נוספים שאיני מודע להם\שאני מודע ולא טיפלתי\ שהמעבדה לא טיפלה וכ"ו.
לכל אילו אבקש לשלוח לי הודעה פרטית או להתקשר לאחד מהטלפונים הבאים : 03-6520110 או 04-7745011

כל המקרים יטופלו ויקבלו פתרון הולם.

קופחתם? התאכזבתם? זה הזמן לפתור את הבלתי פתור, לסיים מחלוקות, לסגור את הדברים בצורה יפה ונעימה.
מכרנו במהלך השנים כמעט 18,000 רובוטים. עשינו מחוות רבות להמון המון לקוחות, הפכנו המון לקוחות למאושרים, החדרנו מוצרים חדשים, וכן, טעינו וכשלנו לא מעט. אבל רחוק מאוד מהרושם שנוצר במקומות שונים ברשת. ולראיה, החברה סגרה את הפעילות. אך לא נעלמה ללקוחותיה.אין לנו בשלב זה שום חשש מאובדן מוניטין או נזקים תדמיתיים. ועדיין, אנחנו אפילו לא חולמים להשאיר לקוחות מול שוקת שבורה.
אני מאוד מעריך את העובדה שהבעלים של ארד גו מזרימים כסף פרטי על מנת לממן את המעבדה, לציידה בחלקי חילוף ולממן הוצאות נוספות שתדרשנה. ישנם ארבעה לקוחות שסיכמתי איתם שיקבלו רובוט חדש במקום רובוט שקנו ולא היו מרוצים מהם : אינה, אלון,מעיין,גיא. אם סוכם עם מישהו נוסף שאינו מופיע ברשימה כי יפוצה ברובוט חדש, נא לכתוב לי בפרטי.

מבקש את סליחתם של כל אילו שאכזבתי בדרך, שהבטחתי להם ולא קיימתי, שאיבדתי את הסבלנות מולם.

כאמור, ארד גו מכרה את המותגים שלה לצד ג'. מדובר בחברת ענק עם יכולות רבות ושירות מעולה. שווה לעקוב.

רונן
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
hoorygm (גיל)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 03, 2006
הבעות תודה: 8
מספר הודעות: 311

#2  נשלח: ו' 30/08/2019 20:20

בהצלחה

נערך בפעם אחרונה על-ידי hoorygm בתאריך שבת 31/08/2019 13:18, נערך סך הכל פעם אחת
Iclebo
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Aug 27, 2013

#3  נשלח: שבת 31/08/2019 8:55

תודה

נערך בפעם אחרונה על-ידי Iclebo בתאריך שבת 31/08/2019 13:48, נערך בסך הכל 3 פעמים
Iclebo
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Aug 27, 2013

#4  נשלח: שבת 31/08/2019 9:00
Re: ארד גו פרוייקטים -טיפול בתיקונים של לקוחות שעדיין באחריות + יישור קו

Iclebo כתב:
לשם כך, ארד גו ממשיכה להפעיל ולממן מעבדה לתיקון רובוטים שעדיין באחריות. בקרוב המעבדה תחדש את מלאי חלקי החילוף שלה על מנת שתוכל להענק שירות ראוי ללקוחותיה. ידוע לנו שלא מעט לקוחות לא יכלו לקנות חלקי חילוף, לא ידעו כיצד לממש אחריות, איך להתקשר למעבדה ועוד. מתנצלים.
ההחלטה של ארד גו ברורה - לא להשאיר לקוח אחד עם עניין לא פתור. עם חלק מהלקוחות אני בקשר ישיר אך ייתכנו מקרים נוספים שאיני מודע להם\שאני מודע ולא טיפלתי\ שהמעבדה לא טיפלה וכ"ו.
לכל אילו אבקש לשלוח לי הודעה פרטית או להתקשר לאחד מהטלפונים הבאים : 03-6520110 או 04-7745011

כל המקרים יטופלו ויקבלו פתרון הולם.

קופחתם? התאכזבתם? זה הזמן לפתור את הבלתי פתור, לסיים מחלוקות, לסגור את הדברים בצורה יפה ונעימה.
מכרנו במהלך השנים כמעט 18,000 רובוטים. עשינו מחוות רבות להמון המון לקוחות, הפכנו המון לקוחות למאושרים, החדרנו מוצרים חדשים, וכן, טעינו וכשלנו לא מעט. אבל רחוק מאוד מהרושם שנוצר במקומות שונים ברשת. ולראיה, החברה סגרה את הפעילות. אך לא נעלמה ללקוחותיה.אין לנו בשלב זה שום חשש מאובדן מוניטין או נזקים תדמיתיים. ועדיין, אנחנו אפילו לא חולמים להשאיר לקוחות מול שוקת שבורה.
אני מאוד מעריך את העובדה שהבעלים של ארד גו מזרימים כסף פרטי על מנת לממן את המעבדה, לציידה בחלקי חילוף ולממן הוצאות נוספות שתדרשנה. ישנם ארבעה לקוחות שסיכמתי איתם שיקבלו רובוט חדש במקום רובוט שקנו ולא היו מרוצים מהם : אינה, אלון,מעיין,גיא. אם סוכם עם מישהו נוסף שאינו מופיע ברשימה כי יפוצה ברובוט חדש, נא לכתוב לי בפרטי.

מבקש את סליחתם של כל אילו שאכזבתי בדרך, שהבטחתי להם ולא קיימתי, שאיבדתי את הסבלנות מולם.

כאמור, ארד גו מכרה את המותגים שלה לצד ג'. מדובר בחברת ענק עם יכולות רבות ושירות מעולה. שווה לעקוב.

רונן

·
avihuli
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Aug 06, 2011
הבעות תודה: 760
מספר הודעות: 5566

#5  נשלח: שבת 31/08/2019 11:55

רונן, קראתי ומבאס לשמוע...
אי אפשר לנהל ביזנס עסקי עם One man show, זה פשוט בלתי אפשרי לאורך זמן.
מצדיע ומוריד בפנייך את הכובע שהחזקת כ"כ הרבה זמן לבד, שאפו !!
שמחתי להכיר, לפגוש ולשוחח איתך לא מעט בתחילת הדרך.

מאחל לך בהצלחה רבה בדרך החדשה, בטוח גם שתצליח כי אתה שחקן נשמה (משהו שנעלם מן העולם).
מצער שלא קיבלת את הכלים מהבעלים, אבל אם זו ההחלטה שהתקבלה, אז אין מה לעשות - אי אפשר להזיז תחנות רוח...

מצפה ומקווה שנוכל להיפגש בעתיד.
רק בריאות, ידידי... !!

בפרטי או בשרשור להלן, תודה !!
https://www.hometheater.co.il/vp2839204#2839204
ben-home
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 10, 2009
הבעות תודה: 20
מספר הודעות: 139

#6  נשלח: א' 01/09/2019 18:54

תודה על העדכון רונן, ובהצלחה בדרכך החדשה !
y_bz
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jun 22, 2011
הבעות תודה: 24
מספר הודעות: 233

#7  נשלח: ד' 04/09/2019 10:49

הי רונן,

הרבה הצלחה בהמשך.

אנחנו עם ה ICLEBO ARTE שש וחצי שנים, עובד 6 פעמים בשבוע כשעתיים כל פעם.
עדיין מרוצים מאד מהבחירה ברובוט (עושה עבודה מצויינת) ובספק.

יואב
מיץ_פטל
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 20, 2010
הבעות תודה: 267
מספר הודעות: 1419

#8  נשלח: ד' 04/09/2019 11:34

הי רונן,
מצער מאוד לשמוע ושיהיה בהצלחה בהמשך, התרשמתי לאורך כל הדרך מהגישה וההתנהלות שלך!
לגבי ה- ICLEBO ARTE שלי, בשלב כלשהו הרובוט ממנו היינו מרוצה משך כשלוש שנים הפסיק לעבוד, מקווה שתהיה הזדמנות לטפל בו בתקופת הפרידה שלך...
אהיה איתך בקשר טלפוני בשעות אחר הצהריים.
בתודה ובברכה,
ראובן
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3620
מספר הודעות: 68800

#9  נשלח: א' 08/09/2019 11:05

גם אני לצערי לא מצליח לקבל תשובות לגבי מברשת מרכזית של iClebo omega שכבר הרבה זמן אמור להיות במלאי ולא מצליח לקבל אחת כזו.
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Aug 27, 2013

#10  נשלח: א' 08/09/2019 22:40

תודה רבה אבי, יואב, ראובן, ben-home ועופר.
תודה רבה גם לאלו שהתקשרו והתעניינו.

הכרנו כאן בפורום ועם הזמן זכיתי בידידות שלכם ואני מעריך זאת מאוד.
נתבקשתי להרחיב יותר לגבי המשך פעילות המותגים של ארד גו. ובכן, החברה שקנתה את הזיכיונות היא בנדא מגנטיק מעמק חפר. יבואנית מותגים רבים כולל DJI , סאןדיסק, אקס בוקס, WD, לוג'יטק ומותגים רבים רבים נוספים.
סרטון תדמית של בנדא:

אשר אלי, הוצע לי על ידי בנדא להצטרף אליהם למהלך אסטרטגי רחב בתחום. לאחר התלבטות קצרה הצטרפתי בשמחה וגיליתי חברה יוצאת דופן : מקצועית, שירותית, בעלת גב חזק ועם עומק לוגיסטי מרשים ויוצא דופן.

אני מאמין שבנדא תציע לשוק גישה חדשה ומרעננת בתחום .הן מבחינת המגוון והן מבחינת השירות והאחריות.

יהיה מעניין.

תודה לכולם.
avihuli
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Aug 06, 2011
הבעות תודה: 760
מספר הודעות: 5566

#11  נשלח: א' 08/09/2019 22:57

בהצלחה !!
אם אני זוכר נכון, עבדתי איתם בעבר פה ושם לפני המון שנים וכמובן שיש לי לא מעט מהמותגים שהם מייבאים בבית.
קיצור - עולם קטן...
אז נשתמע ?

בפרטי או בשרשור להלן, תודה !!
https://www.hometheater.co.il/vp2839204#2839204
Iclebo
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Aug 27, 2013

#12  נשלח: א' 08/09/2019 23:11

בשמחה רבה!
מי יודע..אולי בקרוב...
Iclebo
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Aug 27, 2013

#13  נשלח: א' 08/09/2019 23:14

מיץ_פטל
·
דבר איתי כשתוכל, לגבי התיקון
hoorygm (גיל)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 03, 2006
הבעות תודה: 8
מספר הודעות: 311

#14  נשלח: ב' 09/09/2019 6:38

oferlaor כתב:
גם אני לצערי לא מצליח לקבל תשובות לגבי מברשת מרכזית של iClebo omega שכבר הרבה זמן אמור להיות במלאי ולא מצליח לקבל אחת כזו.

·גם אני חיכיתי לשווא כמה חודשים ובסוף הזמנתי את המברשת מאיביי.
Iclebo
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Aug 27, 2013

#15  נשלח: ב' 09/09/2019 7:01

hoorygm

לצערי לא רק אתה. זו הסיבה שכתבתי את הפוסט , בו ניסיתי להסביר וגם התנצלתי.
אני מבין שההתנצלות שלי לא מקובלת עליך. אני מוכן להתנצל שוב. לא יכול לשנות את העבר.
באופן אישי, חייב להודות שזה נראה לי לא הוגן לטרוח לכתוב מה שכתבת ולהתעלם מכך שאני משדרג לך ללא תשלום, מיוזמתי ובלי שביקשת, שני רובטים שקנית לפני שנים לדגמים העדכניים והחדשים ביותר.
נותן לך הטבה בשווי של 3000-4000₪ מאחורי הקלעים , אבל בפרהסיה ננזף על כך שנאלצת להזמין מברשת מ Ebay.

מוזר.
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > רובוטים ביתיים עבור לעמוד  1  |  2  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה