עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

Ultimaker 3 מגיעה לארץ. לא לכל אחד

24/04/2017 - 18:00 
 
 

אולטימייקר (Ultimaker), יצרנית המדפסות תיוצג מעתה על ידי חברת מפעיל ומנצלת את ההזדמנות להשיק בישראל את מדפסת הדור הבא שלה Ultimaker 3. 

מדפסות התלת מימד הופכות לנגישות מיום ליום לצרכן הסופי וזה זמן רב שניתן להדפיס בכל בית מודלים במגוון איכויות. מדפסות תלת מימד מתאימות לא רק לצרכן הפרטי אלא בעיקר לעוסקים בתחום הזקוקים למדפסת לצרכי עבודתם. כך למשל אדריכל שירצה להציג ללקוחות שלו את בית חלומותיהם, יוכל להמחיש זאת על ידי הדפסת הבית בתלת מימד עד רמת הכסא בסלון ומעצבת תכשיטים תוכל להדפיס תכשיטים של ממש או מודלים באמצעות מדפסת תלת המימד.

Ultimaker 3 מגיעה לארץ. מה יש בה וכמה תעלה?

במקרים שכאלה, זקוקים בעלי המקצוע למדפסת איכותית, מדוייקת ונוחה יותר. Ultimaker 3 יוצרת מערכת אקו- סיסטם מלאה המשלבת חומרה, תוכנה, חומרי גלם והגדרות עבודה, המבטיחה על ידי החברה זרימת עבודה יעילה ותוצאות הדפסה מדויקות. 

בין התכונות הבולטות של Ultimaker 3 (לדברי החברה):

  • אפשרות ליצירת מספר בלתי מוגבל של תצורות גיאומטריות שונות מורכבות יותר ובמגוון רחב יותר של חומרים, כולל ניילון, PVA נמס במים (ליצירת מודלים מורכבים יותר שבהם לא ניתן להשתמש בתומכים) ושילובי צבעים. זאת,  הודות למערכת ראש הדפסה כפול (dual extrusion system), המאפשר הזדמנויות לניסוי, יצירתיות וחדשנות.
  • זרימת עבודה חלקה עם Uptime גבוה וביצועים מרביים, המתאפשרים עקב תכנון חדשני של המדפסת ויכולת החלפת חומר הליבה באופן אופטימאלי ותוך שניות. ההשפעה: ייצור עקבי, באיכות גבוהה המושג בסביבה תחזוקה נמוכה.
  • מנגנון אוטומציה משופר, המגדיל את דיוק ההגדרות כבר בשלב ההכנה להדפסה. המדפסת מצוידת  במנגנון זיהוי חומרים חכם המבוסס טכנולוגיית NFC כמו גם מנגנון כיול ואיזון משטח העבודה. Ultimaker 3 מסייעת למשתמשים להגיע להגדרות ההדפסה הטובות ביותר עבור החומרים הספציפיים שהם משתמשים בעבודה שלהם ולתקן שגיאות. ההשפעה: כל אחד, ללא קשר לתפקידו בתוך הארגון או מידת מיומנותו בהדפסת תלת מימד, יכול לייצר מודל מושלם באופן עקבי בכל פעם.
  • קישוריות מתקדמת באמצעות יכולות Wi-Fi משולבות, בנוסף לחיבורי USB ו- Ethernet, מסייעת לגישה חלקה ורציפה להדפסה בתלת מימד ברחבי הארגון. כמו כן, מצלמה מובנית, המחוברת לתוכנת קוד פתוח CURA מאפשרת ניטור מרחוק של ההדפסה. ההשפעה: ארגונים משיגים זרימת עבודה יעילה וגישה נוחה בין משתמשים.

Ultimaker 3 מגיעה לארץ. מה יש בה וכמה תעלה?

 

Ultimaker 3 מיוצגת היום בבלעדיות על ידי חברת מפעיל ונמכרת במחיר שאינו מיועד למשתמש פרטי -  במחיר 16,370 ש״ח כולל מע״מ.

Ultimaker 3 extended תעלה כבר  19,410 ש״ח כולל מע״מ.

המחירים כוללים שנה אחריות במעבדת מפעיל.

 

 

 


לדיון בנושא: Ultimaker 3 מגיעה לארץ. לא לכל אחד

עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על בשיתוף עם HTHome


המאמר הפופולרי ביותר בתחום בשיתוף עם HTHome:
מטען USB לקיר של חברת וויסבורד
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht