האתר שלנו מבוסס על פרסומות. ללא פרסומות לא נוכל להתקיים כלכלית.
כנראה שנעשה שימוש בדפדפן שלך בחוסם פרסומות אשר פוגע בנו כלכלית
אנחנו מבקשים שתוסיף אותנו לרשימה הלבנה Whitelist בתוסף חוסם הפרסומות שלך

תודה והמשך גלישה נעימה באתר!


עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG
google bookmarkסימניית גוגל

מאמרים מהקבוצה

 +Synology DS1511 - תנגבו את הריר

29/05/2011 - 07:00


הקדמה | המאמר המלא | עמוד הבא: הגדרת תצורה וחומרה >

 
 
 

הקדמה

את חברת Synology הטיוואנית אין צורך להציג. כבר סקרנו מספר רב של מוצרי NAS טובים מתוצרתה והיא רכשה כבר מספר רב של לקוחות נאמנים ושמחים מקרב הקהילה. הפעם אנחנו שמים את ידינו על אחד המוצרים האחרונים שהחברה הוציאה לאור, זהו ה- +DS1511.

על רגל אחת, ה- +DS1511 הינו NAS בעל נפח לחמישה כוננים קשיחים בגודל 3.5 ונפח מקסימלי של 15TB במידה ותציידו אותו בחמישה כוננים של 3TB. הוא מכיל שרת מובנה של iTunes וגם DLNA. יש לכם אולי Squeezebox Touch, Squeezebox Radio או Squeezebox Duet? תשמחו לדעת כי גם שרת Squeezebox קיים כאן ויאפשר לכם לשתף את קבצי המוזיקה הפופולארים שלכם. אפליקציות שליטה עבור מוצרי Apple או אנדרואיד גם פה וכמובן גם כל שאר התכונות המוכרות שיש במוצרים אחרים כמו שרת מדפסות, שרת עבור מצלמות אבטחה, MySQL, יכולות HOT-SWAP, קליינט טורנטים ועוד. תכונות קצת פחות מוכרות במוצרים אחרים ושקיימות כאן הינן יכולות כמו האפשרות לחבר אוזניות USB ישירות ל- NAS ולשמוע ממנו ישירות את קבצי האודיו שלכם או אפשרות הרחבה של ה-NAS למארז נוסף דומה בקלות רק על ידי חיבור כבל SATA.

היכולות של ה- +DS1511 יכולות למלא ספר שלם ואני לא זה שאכתוב אותו. בביקורת זאת אני אנסה להציג את התכונות שאני מאמין שחשובות לנו, צרכני המדיה הכבדים, אלו אשר לא מוכנים לקבל שום גמגום בשל קצב נתונים גבוה בסרט אותו אנחנו צופים בערב לאחר יום עבודה מתיש, אלו אשר רוצים מכשיר אחד אשר יבצע את כל ההורדות עבורנו ויחסוך להשאיר מחשב פתוח, אלו אשר רוצים פתרון לאחסון כל התמונות המשפחתיות עם יכולת שרידות, אלו אשר רוצים פתרון שקט ועם מינימום זמן פעולה מרגע שאנחנו מוציאים אותו מהקופסה ועד שהוא עובד, פתרון שמהווה No Brainer מבחינת הכרת המוצר, תפעולו וביצוע הגדרות בו ואולי גם כזה אשר יכול לגדול איתנו במידה ונרצה להגיע לנפח אחסון של 45TB או אולי גם לשלב איזה מצלמת אבטחה ביתית בקלות כמו שראינו אצל החבר מהעבודה.

אז קדימה, לעבודה.


חיבורים

חזית ה DS1511+ מצויידת בחלקו העליון בארבע נוריות LED. הראשונה עבור מצב הפעלה (מכובה או דולק), עוד שתיים עבור חיבורי האתרנט (יש שניים כאלו עבור Link Aggregation) ועוד נורית אחרונה אשר מציינת מצב התרעה למקרה שקיימת תקלה.

האחוריים סטנדרטים למדי, ארבעה מחברי USB 2.0, יציאת VGA עבור שליטה, זוג חיבורי אתרנט 1Gbעם אפשרות ל- Link Aggregation כאמור וזוג מחברי eSATA עבור הרחבת ה- +DS1511 לעוד מוצר משלים של החברה בשם DX510, אשר מהווה קופסת אחסון לחמישה כוננים קשיחים. מכיוון שיש זוג יציאות eSATA, ניתן לשרשור זוג של DX510 ובכך להביא את הנפח הכולל ל- 45TB במידה ויעשה שימוש בכוננים של 3TB. במרכז נמצא זוג מאווררים בגודל 80x80mm אשר יעזרו לצנן את הכוננים הקשיחים.

למי שרוצה הפסקה מהקריאה לטובת וידאו, מוזמן לצפות בוידאו הבא אשר מציג תהליך Unboxing ל- +DS1511.


הקדמה המאמר המלא עמוד הבא: הגדרת תצורה וחומרה >


נושאים מקושרים

רשת ואינטרנט
רשת ואינטרנט
עוד מ: ziv_r
תגיות


דרגת קושי: 3
בהקשר זה

 עוד על רשת ואינטרנט


המאמר הפופולרי ביותר בתחום רשת ואינטרנט:
מדריך להגדרת Netflix בעזרת שירות VPN
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht